Gold Coins

2017-18

Spring Term

First Half Term

Class Name
7a Isabella Cushion
7b Aimee East
7c Elizabeth Perry
7d Jasmine Coverdale-Seed
8a Ellie Stainsby-Grenville
8b Jasmine Johal
8c Rosina Willis-Read
8d Shekinah Fatetua
Y9 Noah, Diallo and Alex
Y10 Sam, Sophie W and Danica
School Show Matylda Rymon-Lipinska
School Band Ben Matthews

Second Half Term

Class Name
7a
7b
7c
7d
8a
8b
8c
8d
Y9
Y10
School Show
School Band

Autumn term

First Half Term

Class Name
7a Elley Evans Lothian
7b Elleese Bradshaw
7c Natalia Laidley
7d Stephen Walsh
8a Adara Gonzalez Pillay
8b Hannah Clarkson Webb
8c Demi Chambers
8d Ruby Wray Lang
Y9 James M, Peter K, Noah C-G
Y10 Danica B, Sophie H, Larysa H
School Band Cormac Hargan-Hughes
School Band Anna Gabriella Pannerr

Second Half Term

Class Name
7a Elijah Leivers
7b Benjamin Matthews
7c Jakub Krakowiak
7d Momoko Boyes
8a Molly Luca
8b Alex Pidluznyj
8c Safi Sidiqi
8d Ben Stayne
Y9 Matthew B, Rory M, Alex W
Y10 Sophie W, Grace A, Nasua I-A

2016-17

Summer term

First Half Term

Class Name
7a Hassan Imran
7b Joshua Pryer
7c Ethan Cheung
7d Ben Stayne
8a Robyn Edwards
8b Nieve Sewell
8c Jor-El Bradshaw
8d Ava Waplington
Y9 Sam, Saffa, Sophie H and Sophie W
Choir Tiana Evans
Orchestra Hammaad Sajid

Second Half Term

Class Name
7a Ellie and Amelia
7b Molly Luca
7c Hannah Clarkson Webb
7d Shekinah Fatetua
8a Matthew and James
8b Nieve Sewell
8c Diallo Nembhard-Lee
8d Luisa Delfino
Y9 Danica, Sophie W, Sophie H, Larysa and Grace
Choir
Orchestra

Spring Term

First Half Term

Class Name
7a Alfie Doran
7b Esme Haigh-Leonard
7c Gabia Petrenaite
7d Shekinah Fatetua
8a James Mottram
8b Noah Coates-Gill
8c Alex Williams
8d Talaila Zabir
Y9 Sophie H, Sophie W, Danica, Larysa and Lucy
Choir Molly Luca
Orchestra Rory McKinnon

Second Half Term

Class Name
7a Adara Gonzalez-Pillay
7b Kian Horder
7c Lucy Davies
7d Tarnai Thomas-Kirk
8a Seth Richards and Solly Worth
8b Amelie Borghi
8c Daniel Dyrda
8d Jazmin Clarke
Y9 Grace, Jess R, Beatrice and Eleanor
Choir Thomas Scotney
Orchestra Gabrielle Pennant

Autumn Term

First Half Term

Class Name
7a Thomas Scotney
7b Ben Largeron
7c Jasmine Johal
7d Nathan Matthews
8a Finlay Wilson
8b Archie Griffiths
8c Diallo Nembhard-Lee
8d Tiana Evans
Y9 Sophie H, Sophie W, Danica, Larysa and Grace
Choir Anna Gabriella Pannerr
Orchestra Wiktor Florek

Second Half Term

Class Name
7a Jenna Ghattaroa
7b Ellie Stainsby-Grenville
7c Aryan Raghooputh
7d Kelsie Blockley
8a Matthew Baggaley
8b Keira Winter
8c Ruby Duckworth
8d Dwayne Binch
Y9 Saffa, Owen, Jess R, Eleanor, Beatrice
Choir Archie Sheppard
Orchestra Luisa Delfino

December 2018

MTWTFWE
1
345678
101112131415
171819202122
242526272829
31     

View the calendar in full

Music News

View more news stories